Zamknij okno
Prezentacja

III Turniej Szachowy Instytucji Pomocy Społecznej w Kędzierzynie- Koźlu.

17.09.2016 r już po raz trzeci nasza drużyna szachowa wraz z drużyną z czeskiego Jesenika uczestniczyła w III Turnieju Szachowym Instytucji Pomocy Społecznej w Kędzierzynie-Koźlu.

Uroczystego otwarcia turnieju dokonali: Wiceprezydent Kędzierzyna- Koźla Wojciech Jagiełło, 
z-ca dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej Agata Morkis, kierownik Zespołu do Spraw  Rehabilitacji Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie Kornelia Pośpiech- Góreczna oraz Lilia Nowak- kierownik goszczącego szachistów Domu Dziennego Pobytu „Nasz Dom”. 

Choć nie zajęliśmy żadnego z punktowanych miejsc, zawody jak zwykle miały bardzo emocjonujący przebieg. Ich poziom był tradycyjnie wysoki z uwagi na udział wielu zawodników z doświadczeniem klubowym i związkowym, ale nasz zawodnik Pan Mieczysław Kokoszka dostał nagrodę sędziego za najładniejszą rozegraną partię turnieju. Organizatorzy zawodów, MOPS i DPD „Nasz Dom” w Kędzierzynie- Koźlu, postarali się o sprawne i profesjonalne przeprowadzenie zawodów, nad przebiegiem, których czuwał sędzia Pan Lesław Galacki. Uczestnicy otrzymali całodniowe wyżywienie, a na koniec podczas podsumowania turnieju wszyscy szachiści otrzymali indywidualne dyplomy i nagrody rzeczowe. Wręczenia nagród dokonała dyrektor MOPS-u Pani Danuta Ceglarek.

Dodano: Poniedziałek, 19 Wrzesień 2016r. godz.:17:19.

Powrót do wyboru aktualności