Zamknij okno
Prezentacja

Śniadanie daje moc

W dniu 8.11.2016 r. w naszej placówce z okazji Europejskiego Dnia Zdrowego Jedzenia i Gotowania odbyło się przedsięwzięcie pn: ?Śniadanie Daje Moc?. Tego dnia w naszej placówce na wspólnym śniadaniu gościliśmy uczniów klasy III B z Publicznej Szkoły nr 4 im. Marii Konopnickiej w Prudniku z Wychowawczynią Panią Iwoną Siembidą.

Wspólnie przygotowywane i konsumpcja śniadania to świetna zabawa i nauka zarówno dla dzieci jak też dla naszych mieszkańców, dzięki, której najmłodsi nauczyli się jak ważne jest codzienne, zdrowe śniadanie, seniorzy zaś mogli miło i aktywnie spędzić czas. Było wesoło, kolorowo i smacznie.
Wspólne posiłki, zwłaszcza ich przygotowanie, każda czynność kucharska to ubogacenie kulinarnych zdolności, zarówno dzieci, jak i naszych Mieszkańców. Kolejne konkretne doświadczenie na przyszłość to zapowiedź regularnych wizyt dzieci ze szkoły nr 4 z Panią Wychowawczynią Iwoną Siembidą w naszym Domu z Mieszkańcami. 
Po dzisiejszym wspaniałym dniu mieszkańcy do hasła „Śniadanie Daje Moc” chcą dodać „Śniadanie Daje Moc i Łączy Pokolenia”.

Dodano: Środa, 9 Listopad 2016r. godz.:15:05.

Powrót do wyboru aktualności