Zamknij okno
Prezentacja

Dzień Pracownika Socjalnego

21 listopada to Dzień Pracownika Socjalnego, z tej okazji w naszym Domu odbyło się uroczyste spotkanie wszystkich pracowników. Dyrektor Domu Pomocy Społecznej pan Tomasz Szurmak podziękował wszystkim pracownikom za dotychczasową służbę Mieszkańcom DPS, apelując jednocześnie o zwiększenie wysiłków na rzecz poprawy ich warunków pobytu.

Dyrektor DPS szczególny nacisk położył na budowanie autentycznej relacji z Mieszkańcem, o poświęceniu jak najwięcej czasu na rozmowy i bieżącą realizację ich potrzeb. Kolejnym elementem jest dobra atmosfera pracy, maksymalna transparentność w każdej płaszczyźnie funkcjonowania DPS, szczególny nadzór nad gospodarką finansową i polityką kadrową. Dzień Pracownika Socjalnego to dobry moment nad pochyleniem się nad trudem pracy każdego pracownika DPS w Prudniku z jednoczesnym bardzo mocnym akcentem  nad optymalizacją całego procesu realizacji obowiązków zawodowych. 
Dyrektor Tomasz Szurmak poinformował również, że m.in. w celu poprawy relacji z Mieszkańcami, co tydzień spotyka się z Przewodniczącą Rady Mieszkańców DPS a jeden raz w miesiącu z wszystkimi Członkami Rady Mieszkańców DPS. Dla każdego z pracowników DPS, włącznie z pracownikami socjalnymi, Dyrektor jest otwarty na propozycje poprawy warunków pracy. 

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada,
Lecz przez to, kim jest,
Nie przez to, co ma,
Lecz przez to, czym dzieli się z innym.”

Jan Paweł II

Dodano: Wtorek, 22 Listopad 2016r. godz.:17:53.

Powrót do wyboru aktualności