Zamknij okno
Prezentacja

Podziękowania

Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas, na który większość z nas czeka cały rok. To czas okazywania sobie wzajemnej troski i miłości Tegoroczny okres bożonarodzeniowy przyniósł nam masę radości. Wszystko za sprawą nieprawdopodobnego wręcz wsparcia ze strony naszych partnerskich firm dzięki którym mogliśmy w szczególny sposób zadbać o naszych mieszkańców w tym wyjątkowym, świątecznym czasie.

Nie liczyliśmy na tak piękne zaangażowanie! Cieszymy się, że jest wiele firm, które myślą podobnie do nas i wspierają seniorską społeczność. Państwa pomoc to dla nas ogromne wyróżnienie.

Dlatego pragniemy w najpiękniejszy sposób jak tylko potrafimy, podziękować:
- firmie ARTROMED i Prezesowi Krzysztofowi Pałce. Kiedy za oknem pojawia się śnieg, deszcz oraz przenikliwy wiatr, to nic tak nie poprawia zimowego nastroju jak gorąca herbata w KUBKU z Państwa logiem,
- APTECE POD ŚWIERKAMI i Panu Kamilowi Marciszowiza moc WITAMIN które wspomogą profilaktykę i prawidłowe funkcjonowanie organizmu naszych Seniorów,
- Firmie CORRADO i Pani Joannie Adolf za zimowe OWOCE. Święta mają zapach mandarynek,
- Firmie Handlowo-Usługowej KASTOR za mleczne deserki.

Za zapewnienie słodkich chwil beztroskiej przyjemności naszym dorosłym smakoszom dziękujemy firmom:
- NORDIS i Panu Tomaszowi Kasperskiemu,
- TZMO S.A i Pani Agnieszce Musze,
- Przedsiębiorstwu Handlowo-Usługowemu CARMEN i Panu Józefowi Chudemu.

Gorąco dziękujemy za wsparcie i owocną współpracę oraz składamy na Wasze ręce najserdeczniejsze życzenia! Niech Wigilia i Święta Bożego Narodzenia upłyną spokojnie i radośnie, a Nowy Rok niech będzie czasem wyzwań, nowych horyzontów i sukcesów na polu biznesowym oraz osobistym.

Dodano: Wtorek, 17 Grudzień 2019r. godz.:18:43.

Powrót do wyboru aktualności