Zamknij okno
Prezentacja

XIX Ogólnopolski Turniej Szachowy Domów Pomocy Społecznej we Wrocławiu.

Na zaproszenie Miejskiego Centrum Usług Socjalnych we Wrocławiu trzyosobowa reprezentacja naszego domu i Domu Dziennego pobytu w składzie: Kazimierz Lisowski, Mieczysław Kokoszka i Karol Kalert uczestniczyła w XIX Ogólnopolskim Turnieju Szachowym Domów Pomocy Społecznej.

Organizatorzy bardzo profesjonalnie przygotowali turniej, zadbali o wszystko, żeby każdy uczestnik był zadowolony. W turnieju uczestniczyło dwanaście drużyn: DPS Ostrowina, DPS Ziębice, DPS Koło, DPS Oborniki Śląskie, DPS Rościsławice, sześć drużyn z Wrocławia. W tak silnie obsadzonej imprezie zajęliśmy zaszczytne pierwsze miejsce, wyprzedzając drużynę Ewangelickiego Centrum Diakoni i Edukacji z Wrocławia i DPS Wrocław. W klasyfikacji indywidualnej nasz zawodnik Pan Mieczysław Kokoszka został mistrzem zawodów. Biorąc pod uwagę liczebność zawodników należy uznać nasz występ za bardzo udany. W stawce trzydziestu sześciu zawodników Panowie Kazimierz Lisowski i Karol Kalert uplasowali się na pozycjach w pierwszej dziesiątce. Gratulacje, dyplomy i puchary odebraliśmy z rąk Pani Dyrektor Miejskiego Centrum Usług Socjalnych we Wrocławiu. Uroczyste powitanie naszych mistrzów odbyło się w piątek 13.09.2013 r. Pan dyrektor Mariusz Półchłopek osobiście złożył gratulacje i podziękował zawodnikom za godne reprezentowanie naszej placówki na szczeblu krajowym.

Dodano: Poniedziałek, 16 Wrzesień 2013r. godz.:17:32.