Zamknij okno
Prezentacja

DZIEŃ SENIORA

? Międzynarodowy Dzień Osób Starszych? popularnie zwany ?Dniem Seniora? to jeden z najważniejszych dni w życiu naszego Domu. Tradycyjnie 1 października spotykamy się z naszymi seniorkami i seniorami na wspólnej uroczystości. Mottem tegorocznego spotkania było ?Bierzmy życie na wesoło?.

Licznie przybyłych  mieszkańców przywitali przyjaciele  naszej placówki Pani Waleria Dąbrowska Pan  Edward Mazur  oraz dyrektor  Mariusz Półchłopek . Część oficjalną rozpoczęła lampka szampana i „Sto lat” na cześć wszystkich seniorów.  Życzenia wszelkiej pomyślności oraz zdrowia w imieniu całego personelu DPS złożył dyrektor Mariusz Półchłopek , wręczył wszystkim mieszkańcom okolicznościowe dyplomy i słodki upominek . Całość uroczystości uświetnił  grą na akordeonie Edward Mazur. 

Dyrektor przy okazji spotkania zaprosił wszystkich mieszkańców do wyjazdu do kina  na film pt. „Bogowie”, który odbędzie się 15.10.2015r. Wyjazd do kina  będzie dopełnieniem obchodów „ Dnia Seniora”.          

Po części oficjalnej nastąpił  słodki poczęstunek.  Biesiada trwała do samego obiadu. Edward Mazur śpiewał  i grał na akordeonie znane wszystkim seniorom piosenki  z lat ich młodości. Nie zabrakło  też śpiewów naszych zacnych seniorów, recytacji wierszy i okazjonalnych  przyśpiewek ludowych. Słowem humory dopisywały wszystkim obecnym,   a  żartom i pogawędkom na przeróżne tematy nie było końca.

Dodano: Czwartek, 8 Pażdziernik 2015r. godz.:11:21.

Powrót do wyboru opisu wydarzenia

Ten odnośnik otworzy się w nowym oknie

Czy chcesz przejść do strony: i otworzyć ją w nowym oknie?


Tak przechodzę lub Anuluj i schowaj okno